logo logo
logo bip

 

Radni Rady Miejskiej Kościana kadencji 2018-2023

Radni Rady Miejskiej Kościana kadencji 2018-2023

 

                                                                                                                                                                   

1.  Gabriela Izabela Andrzejewska - przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych                             

gabriela.andrzejewska@rada.koscian.pl                      

2.  Tomasz Bajstok                                                                                                                     

tomasz.bajstok@rada.koscian.pl      

3.  Zbigniew Henryk Bernard                                                                                                       

zbigniew.bernard@rada.koscian.pl    

4.  Marcin Betlej                                                                                                                         

marcin.betlej@rada.koscian.pl

5.  Alicja Maria Brzozowska - przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów                                         

alicja.brzozowska@rada.koscian.pl

6.  Konrad Przemysław Garwoliński                                                                                              

konrad.garwolinski@rada.koscian.pl            

7.  Paweł Grodziski- wiceprzewodniczący rady                                                                               

pawel.grodziski@rada.koscian.pl

8.  Małgorzata Igłowicz-Betlej                                                                                                      

malgorzata.iglowicz-betlej@rada.koscian.pl

9.  Sławomir Marek Kaczmarek                                                                                                   

slawomir.kaczmarek@rada.koscian.pl    

10.   Zbigniew Wojciech Majchrzak                                                                                              

zbigniew.majchrzak@rada.koscian.pl

11.   Łukasz Naglik                                                                                                                     

lukasz.naglik@rada.koscian.pl

12.   Małgorzata Elżbieta Noskowiak                                                                                             

malgorzata.noskowiak@rada.koscian.pl            

13.   Dawid Olejniczak  - wiceprzewodniczący rady                                                                        

dawid.olejniczak@rada.koscian.pl      

14.   Patryk Piasecki                                                                                                                   

patryk.piasecki@rada.koscian.pl ,    patryk.piasecki@onet.eu

15.   Luiza Maria Pluta                                                                                                                 

luiza.pluta@rada.koscian.pl              

16.   Wiktor Stefan Rudawski                                                                                                       

wiktor.rudawski@rada.koscian.pl     tel. 509 618 122

17.   Mirosław Starosta                                                                                                                

miroslaw.starosta@rada.koscian.pl

18.   Paweł Szajkowski                                                                                                                

pawel.szajkowski@rada.koscian.pl       

19.   Roman Talikadze - przewodniczący Komisji Spraw Komunalnych i Ochrony Środowiska             

roman.talikadze@rada.koscian.pl       tel. 600 565 436

20. Magdalena Tomaszewska-Kubiak                                                                                            

magdalena.tomaszewska-kubiak@rada.koscian.pl  

21.  Maciej  Jerzy Zielonka  - przewodniczący rady                                                                        

maciej.zielonka@rada.koscian.pl